نمایش دادن همه 2 نتیجه

کیسه و پاکت جاروبرقی دلونگی فابریک

95,000 تومان
  • کیسه و پاکت جاروبرقی دلونگی فابریک با 2 عدد فیلتر
  • تعداد 5 پاکت در هر بسته

کیسه و پاکت جاروبرقی دلونگی مدل BS 1228

95,000 تومان
  • کیسه و پاکت جاروبرقی دلونگی مدل BS 1228 با بالاترین قابلیت فیلتراسیون می باشد
  • 50% عمر بیشتری نیست به نمونه‌های کاغذی دارد
  • تعداد پاکت های موجود در هر بسته 4، 8 ، 12 عدد می باشد
  • نوع الیاف مورد کاربرد در این کیسه ها از نمونه ضد حساسیت می باشد
  • پردش هوا در این کیسه ها بسیار بیشتر و فشار وارد به موتور به دلیل الیاف مصنوعی کمتر است

کیسه جاروبرقی دلونگی پنج لایه در جعبه های 4 عددی و 5 عددی به بازار عرضه شده است و برای مدل های DELONGHI XTCN140E، DELONGHI XTCN160E، DELONGHI XTCN155E و DELONGHI XTCN155E قابل استفاده می باشد. پاکت جاروبرقی دلونگی از الیاف مرغوب و با کیفیتی تهیه شده است و قدرت بالایی در جذب ذرات گرد و غبار دارد.

جنس کیسه جاروبرقی دلونگی

کیسه های یکبار مصرف از الیاف ضد حساسیت و به صورت چند لایه تهیه شده اند و بعد از پر شدن پاکت به همراه متحویات آن دور انداخته می شود. همچنین مجهز به درپوش بهداشتی می باشد که هنگام دور انداختن کیسه کامل بسته شده و از انتشار آلودگی ها و میکروب های موجود به بیرون کیسه جلوگیری می کند. بنابراین با استفاده از پاکت های یکبار مصرف دیگر درسرهای تخلیه کیسه دائمی را تجربه نخواهید کرد.

ماندگاری و دوام پاکت جاروبرقی دلونگی

دوام و ماندگاری این کیسه به میزان زیادی به نحوه استفاده شما از کیسه بستگی دارد. چنانچه مساحت که جارو می زنید بزرگ است یا تعداد دفعات استفاده از جاروبرقی در طول هفته زیاد است، کیسه جاروبرقی در مدت زمان کوتاه تری پر خواهد شد و نیاز به تعویض آن خواهید شد.

همچنین اگر هنگام جاروکشی اجسام تیز و برنده و مواد اشتعال زا مثل ته سیگار جمع آوری کنید ممکن است پاکت یکبار مصرف آسیب دیده و دوام چندانی نداشته باشد.

چنانچه قصد پایکت جاروبرقی یکبار مصرف و یا تعویض کیسه جاروبرقی دارید و به دنبال فروشگاه معتبر برای خرید هستید، می توانید با اطمینان خونه سنتر را انتخاب کرده و خریدتان را انجام نمایید. ما تامین انواع لوازم خانگی و تجهیزات جانبی آنها سعی نموده ایم مکانی مناسب برای هموطنان عزیز خود ایجاد نماییم تا بتوانند از طریق بررسی ویژگی های محصولات بهتریم و رضایت بخش ترین خرید را داشته باشند.